iToggle (7.x-2.9) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Warning
hr: Upozorenje

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: About
hr: Opis
