ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: yes
af: ja

en: Save
af: Stoor

en: Translate
af: Vertaal

en: alert
af: waarskuwing

en: language
af: taal
