ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: yes
ar: نعم

en: Save
ar: حفظ

en: no
ar: لا

en: Domain
ar: النطاق

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Formats
ar: تنسيقات

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Translate
ar: ترجمة

en: translate
ar: ترجمة

en: alert
ar: تنبيه

en: The maximum length of the field in characters.
ar: أقصى طول للحقل بعدد الحروف.

en: language
ar: اللغة
