ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: yes
ast: Sí

en: Save
ast: Guardar

en: no
ast: non

en: Domain
ast: Dominiu

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Formats
ast: Formatos
