ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: yes
bg: да

en: Save
bg: Запази

en: no
bg: не

en: Note
bg: Бележка

en: Translate
bg: Преведи

en: alert
bg: тревога

en: language
bg: език
