ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Translate
bn: অনুবাদ

en: language
bn: ভাষা
