ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: yes
ca: sí

en: Save
ca: Desa

en: Domain
ca: Domini

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: description
ca: descripció

en: Language Management
ca: Gestió de les llengües

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Translate
ca: Tradueix

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
ca: %name: el valor no pot tenir més de %max caràcters.

en: translate
ca: tradueix

en: alert
ca: alerta

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: language
ca: idioma

en: These will be available only when you enable Multilingual support in Publishing options above.
ca: Aquestes només estaran disponibles quan habiliteu el Suport multilingüe més amunt a les Opcions de publicació.
