ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: yes
cs: ano

en: Save
cs: Uložit

en: no
cs: ne

en: Domain
cs: Doména

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: description
cs: popisek

en: Formats
cs: Formáty

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Translate
cs: Přeložit

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
cs: %name: hodnota nesmí mít větší počet znaků než %max.

en: translate
cs: přeložit

en: alert
cs: upozornění

en: The maximum length of the field in characters.
cs: Maximální délka pole (počet znaků)

en: language
cs: jazyk
