ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: yes
cy: ie

en: Save
cy: Cadw

en: no
cy: na

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: language
cy: iaith
