ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: yes
da: ja

en: Save
da: Gem

en: no
da: nej

en: Domain
da: Domæne

en: Note
da: Bemærk

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: description
da: beskrivelse

en: Formats
da: Formater

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Translate
da: Oversæt

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
da: %name: værdien må ikke være længere end %max karakterer.

en: translate
da: oversæt

en: alert
da: alarm

en: The maximum length of the field in characters.
da: Feltets maksimale længde i tegn.

en: language
da: sprog
