ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: yes
el: ναι

en: Save
el: Αποθήκευση

en: no
el: όχι

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Formats
el: Μορφοποιήσεις

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Translate
el: Μετάφραση

en: translate
el: μετάφραση

en: alert
el: συναγερμός

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: language
el: γλώσσα
