ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: yes
eu: bai

en: Save
eu: Gorde

en: no
eu: ez

en: Domain
eu: Domeinua

en: Note
eu: Oharra

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Formats
eu: Formatuak

en: Language Management
eu: Hizkuntz kudeaketa

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Translate
eu: Itzuli

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
eu: %name: balioa %max karaktereak baino luzeagoa ezin ahal da.

en: alert
eu: erne

en: language
eu: hizkuntza
