ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: yes
fi: kyllä

en: Save
fi: Tallenna

en: no
fi: ei

en: Note
fi: Huomaa

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: description
fi: kuvaus

en: Formats
fi: Muodot

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Translate
fi: Käännä

en: translate
fi: käännä

en: alert
fi: hälytys

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: language
fi: kieli

en: These will be available only when you enable Multilingual support in Publishing options above.
fi: Nämä vaihtoehdot ovat käytettävissä vasta kun otat monikielisyystuen käyttöön ylläolevassa Julkaisuasetukset kohdassa.
