ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: yes
fil: oo

en: Save
fil: Pangalagaan

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: Translate
fil: Isaling-wika

en: alert
fil: alerto

en: language
fil: wika
