ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: yes
gl: si

en: Save
gl: Gardar

en: no
gl: non

en: Domain
gl: Dominio

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Formats
gl: Formatos

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Translate
gl: Traducir

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
gl: %name: o valor non pode ter máis de %max carácteres.

en: translate
gl: traducir

en: alert
gl: alerta

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: language
gl: idioma
