ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: yes
hi: हां

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: no
hi: नहीं

en: Maximum length
hi: अधिकतम लंबाई

en: Formats
hi: प्रारूप

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Translate
hi: अनुवाद

en: alert
hi: चेतावनी

en: The maximum length of the field in characters.
hi: अक्षरों में क्षेत्र की अधिकतम लंबाई

en: language
hi: भाषा
