ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: yes
hr: da

en: Save
hr: Spremi

en: no
hr: ne

en: Domain
hr: Domena

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Formats
hr: Oblici

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Translate
hr: Prevedi

en: alert
hr: uzbuna

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: language
hr: jezik
