ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: yes
ja: はい

en: Save
ja: 保存

en: no
ja: いいえ

en: Domain
ja: ドメイン

en: Note
ja: 注意

en: Maximum length
ja: 最大長

en: description
ja: 説明

en: Metadata
ja: メタデータ

en: Formats
ja: 書式

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Translate
ja: 翻訳

en: translate
ja: 翻訳

en: alert
ja: 警戒

en: The maximum length of the field in characters.
ja: フィールドの最大文字数。

en: language
ja: 言語
