ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: yes
jv: ya

en: Save
jv: Simpen

en: no
jv: ora

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Formats
jv: Format

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Translate
jv: Terjemahna

en: alert
jv: waspada

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.

en: language
jv: basa
