ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: yes
ka: დიახ

en: no
ka: არა

en: Domain
ka: დომენი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Formats
ka: ფორმატები

en: Translate
ka: თარგმნა

en: alert
ka: გაფრთხილება
