ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: Save
kk: Сақтау

en: Translate
kk: Аудару

en: alert
kk: ескерту

en: language
kk: Тіл
