ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: no
km: ទេ

en: Domain
km: ដែន

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: alert
km: ព្រមាន

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: language
km: ភាសា​
