ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ
