ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: yes
ku: بەڵێ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: no
ku: نەخێر

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Formats
ku: فۆرماتەکان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: alert
ku: وریاکردنه‌وه‌

en: language
ku: زمان
