ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: Save
lt: Saugoti

en: no
lt: ne

en: Domain
lt: Domenas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: description
lt: aprašymas

en: Formats
lt: Formatai

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Translate
lt: Versti

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
lt: %name: reikšmė negali būt ilgesnė nei %max simboliai.

en: translate
lt: išversti

en: alert
lt: įspėjimas

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: language
lt: kalba
