ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: yes
ml: അതെ

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം

en: alert
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
