ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: Save
mn: Хадгалах

en: no
mn: үгүй

en: Domain
mn: Домэйн

en: Translate
mn: Орчуулах

en: alert
mn: дохиолол

en: language
mn: хэл
