ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ

en: alert
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ
