ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: Save
pl: Zapisz

en: no
pl: nie

en: Domain
pl: Domena

en: Note
pl: Notatka

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: description
pl: opis

en: Metadata
pl: Metadane

en: Formats
pl: Formaty

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
pl: %name: wartość nie może być dłuższa niż %max znaków.

en: translate
pl: przetłumacz

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: language
pl: język

en: Meta name
pl: Nazwa tagu meta

en: Meta name (defaults to the field name)
pl: Nazwa meta (domyślna dla nazwy pola)

en: Text Analysis
pl: Analiza tekstu
