ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: yes
ps: هو

en: no
ps: نه

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Formats
ps: بڼې

en: - Select -
ps: - غوره -
