ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: yes
sl: da

en: Save
sl: Shrani

en: Domain
sl: Domena

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Translate
sl: Prevodi

en: alert
sl: opozorilo

en: language
sl: jezik
