ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: Save
sq: Ruaj

en: no
sq: jo

en: Translate
sq: Përkthe

en: alert
sq: alarm

en: language
sq: gjuha
