ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: yes
sv: ja

en: Save
sv: Spara

en: no
sv: nej

en: Domain
sv: Domän

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: description
sv: beskrivning

en: Formats
sv: Format

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Translate
sv: Översätt

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
sv: %name: värdet får inte vara längre än %max tecken.

en: translate
sv: översätt

en: alert
sv: varning

en: The maximum length of the field in characters.
sv: Det största antalet tecken i fältet.

en: language
sv: språk
