ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: yes
te: అవును

en: Save
te: భద్రపరచు

en: no
te: కాదు

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Language Management
te: భాషల నిర్వహణ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Translate
te: అనువదించు

en: alert
te: హెచ్చరిక

en: language
te: భాష
