ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: no
ug: ياق

en: Formats
ug: فورماتلىرى

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: alert
ug: ئەسكەرتىش

en: language
ug: تىل
