ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: yes
vi: có

en: Save
vi: Lưu

en: no
vi: không

en: Domain
vi: Miền

en: Note
vi: Ghi chú

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: description
vi: mô tả

en: Metadata
vi: Siêu dữ liệu

en: Formats
vi: Định dạng

en: Language Management
vi: Quản lý ngôn ngữ

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Translate
vi: Dịch

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
vi: %name: giá trị không thể dài hơn %max ký tự.

en: alert
vi: báo động

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.

en: language
vi: ngôn ngữ
