ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: yes
am: አዎ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Translate
am: ተርጉም

en: alert
am: ማስጠንቀቂያ

en: language
am: ቋንቋ
