ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: yes
az: bəli

en: Save
az: Saxla

en: no
az: yox

en: Domain
az: Domen

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Formats
az: Formatlar

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: language
az: dil
