ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: yes
be: так

en: Save
be: Захаваць

en: no
be: не

en: Domain
be: Дамен

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Formats
be: Фарматы

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Translate
be: Перакласці

en: alert
be: папярэджанне

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: language
be: мова
