ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: yes
bo: ཡིན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: no
bo: མིན

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Formats
bo: རྣམ་གཞག

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: translate
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱེད

en: alert
bo: ཉེན་བརྡ

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།

en: language
bo: སྐད་རིགས
