ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Save
eo: Konservu

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Translate
eo: Traduku

en: alert
eo: atentigo

en: language
eo: lingvo
