ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: yes
es: sí

en: Save
es: Guardar

en: Domain
es: Dominio

en: Note
es: Nota

en: Maximum length
es: Longitud máxima

en: description
es: descripción

en: Metadata
es: Meta datos

en: Formats
es: Formatos

en: Language Management
es: Administración de idioma

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Translate
es: Traducir

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
es: %name: El valor no puede ser superior a %max caracteres.

en: translate
es: traducir

en: alert
es: alerta

en: The maximum length of the field in characters.
es: Longitud máxima del campo en caracteres.

en: language
es: idioma

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones

en: These will be available only when you enable Multilingual support in Publishing options above.
es: Éstos sólo estarán disponibles cuando active el soporte multilingüe en las opciones de publicación de arriba.
