ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: yes
et: jah

en: Save
et: Salvesta

en: no
et: ei

en: Domain
et: Domeen

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Formats
et: Vormingud

en: - Select -
et: - Vali -

en: Translate
et: Tõlge

en: translate
et: Tõlgi

en: alert
et: häire

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: language
et: keel

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
