ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: yes
gu: હા

en: Save
gu: સાચવો

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Translate
gu: ભાષાંતર

en: alert
gu: ચેતવણી
