ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: yes
he: סוגים

en: Save
he: שמירה

en: no
he: לא

en: Domain
he: דומיין

en: Note
he: הערות

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: description
he: תיאור

en: Formats
he: תבניות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Translate
he: תרגום

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
he: %name: על הערך להיות לא ארוך יותר מ-%max תווים.

en: translate
he: תרגום

en: alert
he: התראה

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: language
he: שפה

en: These will be available only when you enable Multilingual support in Publishing options above.
he: אפשרויות אלו יהיו זמינות רק לאחר שתפעילו תמיכה רב לשונית מתוך "אפשרויות פרסום".
