ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: yes
hu: igen

en: Save
hu: Mentés

en: no
hu: nem

en: Domain
hu: Domén

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: description
hu: leírás

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Formats
hu: Formátumok

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Translate
hu: Fordítás

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
hu: %name: az érték nem lehet hosszabb %max karakternél.

en: translate
hu: lefordít

en: alert
hu: riasztás

en: The maximum length of the field in characters.
hu: A mező leghosszabb karakterszáma.

en: language
hu: nyelv

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés

en: These will be available only when you enable Multilingual support in Publishing options above.
hu: Ezek csak akkor lesznek elérhetőek, ha engedélyezésre kerül a többnyelvűség támogatása a fenti közzétételi beállításoknál.
