ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: yes
hy: այո

en: Save
hy: Պահպանել

en: no
hy: ոչ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: alert
hy: զգուշացում

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: language
hy: լեզու
