ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: yes
is: já

en: Save
is: Vista

en: no
is: nei

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: - Select -
is: - Velja -

en: Translate
is: Þýða

en: alert
is: aðvörun
