ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: yes
lv: jā

en: Save
lv: Saglabāt

en: no
lv: nē

en: Domain
lv: Domēns

en: Note
lv: Piezīme

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: description
lv: apraksts

en: Formats
lv: Formāti

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Translate
lv: Tulkot

en: translate
lv: tulkot

en: alert
lv: trauksme

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: language
lv: valoda
