ITS2.0 Integration (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: yes
mr: हो

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: language
mr: भाषा
